تبلیغات
عشق خالص

عشق خالص
زیباترین ستایش نثار کسی که کاستی هایم را می داند و باز هم دوستم دارد . . .

 شیطان پلید و پلشت به نام خدا و به صفات خدا یورش می برد. شیطان فقط دشمن انسان نیست بلکه بدتر از آن دشمن خداست.

شیطان اصلا آدم برای او ارزشی ندارد اگر 99 درصد انسانها به جهنم بروند باز این مایه خوشحالی او نخواهد بود از نظر او آنها آدمهای احمقی بودند که حقشان بود به جهنم برود.

این روز ها کلاس این شده که بگویند اینها خرافات مذهبی است و با ژست روشنفکرانه می گویند من به دیدگاه شما احترام می گذارم البته خدا می داند که دروغ می گویند نه تنها احترام نمی گذارند بلکه دشمنی هم می کنند.

از نظر آنها معتقدان به خدا و شیطان و جهنم و دوزخ احمق و نادان و عوام هستند. ولی من می گویم هر که وحود شیطان و دشمنی شیطان را باور ندارد جزو همان دسته احمقانی هستند که سوخته شدن آنها در جهنم برای شیطان پشیزی ارزش ندارد. این قدر احمق بودند که گمراه کردن آنان نزد شیطان پلید پلشت خبیث ارزش و افتخاری نداشته است.

شیطان به دو جا یورش می برد . یورش او بی امان است و از اوج نفرت از انسان و نام خدا صورت می گیرد. او هم روح  خدا را در قلب انسان آلوده می سازد و هم روح انسان را

کار و شگرد بزرگ این خبیث پتیاره این است که چهره خدا را زشت نشان داده و صفاتش را وارونه کند و انسان را از خدا نا امید و دشمن سازد. او به انسان زیاده خواهی می آموزد و اگر خدا پاسخ نداد قابیل می شوند خوارج می شوند طلبکار و دشمن خدا می شوند.

آن شیاطین پلید دائم می خواهند خداوند را ظالم نشان دهند و کسی که بشر را آفرید تا از رنج او لذت ببرد و به او آزار برساند. این سخن شیطان است و دقیقا همانی که به حضرت آدم گفت. او رحمانیت و مهربانی خداوند و عشق خداوند از عظیم ترین صفات خدا را هدف گرفته است. ثانیه ای نیست او به مغز ما یورش نبرد او حتی به خوابهای ما یورش می برد و خوابها را منحرف می سازد. او هر چیز را که ممکن است شما را به حقیقت برساند آلوده می سازد. او دشمن آیینه است. آیینه شکن آیینه درون ماست. بعد از مغز و سر واندیشه به جای مقدس تری یورش می برد و آن قلب است و قلب نه اینی که می تپد ! قلب چشم روح هست شک نکنید و او چشم روح ما را کور می کند او در قلب ما جیغ و هیاهو و سر و صدای باطل به راه می اندازد تا صدای زیبای حق را از اعماق قلب مان نشنویم

او کثیف است خیلی کثیف است

حقیقت دارد وجود دارد

آنهایی که می گویند شیطان آفریده و مامور خداست که ما را امتحان کند مطمئن باشند که اشتباه می کنند او تنها هرزی است که از رحمت خداوند و قول خداوند سوء استفاده کرد او بشدت از خدا متنفر ست چطور مامور خداست

بعضی ها می گویند بزرگترین موحد جهان چون به انسان سجده نکرد! چه احمقانه سخنی

او سجده نکرد چون بنده نفس خودش شده بود و اگر موحد واقعی بود سخن مولایش پروردگار را می شنود و سجده می کرد به فرض که این طور بود چطور از پلشت و پلیدی که به جان و روح شما تشنه و دشمن است دفاع می کنید؟ اگر تا اینجا داستان سجده نکردن به خودت را باور کردی پس داستان فریب دادنت و بیرون کردنت از بهشت هم باور داری!؟

معلوم نیست ما بشر تا کی می خواهیم به حماقتهای خود ادامه بدهیم

بین خدا و شیطان یکی را باور کنیم یکی را دوست و مولی و یکی را پلشت ترین ونجس ترین دشمن خود بگیریم.

شیطان دائم در مغز و اندیشه ماست در تمام تصمیم ها و در تمام تصاویر ذهنی  حضور دارد

با تشکر از :http://www.parsenews.com
[ یکشنبه 11 دی 1390 ] [ 12:04 ب.ظ ] [ مسعود نایب صدری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

با هر چه عشق نام تو را می توان نوشت

با هر چه رود نام تو را می توان سرود

بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را‍‍

با دستهای روشن تو می توان گشود
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
 ]